header image
Strona domowa
Dzień Sportu PDF Drukuj E-mail
piątek, 19 czerwiec 2015

Dzień Sportu na wesoło

W tym roku podczas Dnia Sportu była okazja do wspólnej zabawy i rywalizacji w nietypowych konkurencjach: np. rzuty do kosza na obniżonej wysokości (co wbrew pozorom wcale nie ułatwiało), tor przeszkód z ping-pongiem na rakietce czy łowienie rybek z miski z wodą. Za każdą konkurencję uczniowie zdobywali punkty, które po podliczeniu pozwoliły wyłonić zwycięzców w kategorii dziewcząt i chłopców. W obu przypadkach potrzebne były dogrywki. Wyniki były bardzo zaskakujące!!!
Dziewczęta:
I m-ce – Agata Ryba, II m-ce – Ania Cymerman, III m-ce Ewelina Sołtys
Chłopcy:
I m-ce – Dawid Witowski, II m-ce – Adrian Orłowski, III m-ce Paweł Zatylny
Dzień Sportu
Na zakończenie odbyło się także przeciąganie liny w różnych konfiguracjach: uczniowie, nauczyciele, dziewczęta, chłopcy, młodsi, starsi, itd. Zabawa była przednia, choć ręce bolały, zwłaszcza klasę 1-szą c, która stoczyła wiele walk (przez pewien czas byli niepokonani, nawet przez starszych). Ostatecznie już zmęczonych przeciągnęła honorowo klasa 1a.
Żółtą kartkę dajemy klasie 3a, która nie dość, że sama nie chciała się bawić, to jeszcze naraziła na niebezpieczeństwo swoich rywali.
Na podsumowanie były puchary dla najlepszych, a dla wszystkich pyszne owoce na regenerację sił.
(AC)
Następny >
Imieniny
28 Czerwca 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Amos, Ireneusz,
Józef, Leon, Paweł,
Raissa, Zbrosław
Do końca roku zostało 187 dni.
W skrócie


Uwaga, nasi przyszli gimnazjaliści!

Poniżej zamieszczamy (do pobrania) pliki zawierające druki kart zapisu do naszego gimnazjum. Po pobraniu pliku należy wydrukować dokument, a następnie czytelnie wypełnić oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły. Dziękujemy!

karta zapisu w formacie pdf 

karta zapisu w formacie doc 


 

Gościmy
Aktualnie jest 46 gości online