header image
Strona domowa
Majowe święto lekkoatletyki PDF Drukuj E-mail
czwartek, 07 maj 2015

Majowe zawody lekkoatletyczne

W zawodach na stadionie w Zgorzelcu wystartowało ok. 30 uczniów naszej szkoły: prawie komplet z klasy sportowej, grupa dziewcząt z klasy 2a oraz kilkoro uczniów z pozostałych klas. Można uznać, że było to prawdziwe święto lekkiej atletyki: piękna pogoda, duża ilość zawodników z dwóch powiatów: zgorzeleckiego i lubańskiego, wspaniały doping kibiców oraz ciekawe wyniki.

   Majowe święto lekkoatletyki    Majowe święto lekkoatletyki    Majowe święto lekkoatletyki    Majowe święto lekkoatletyki    Majowe święto lekkoatletyki    Majowe święto lekkoatletyki

  Majowe święto lekkoatletyki Majowe święto lekkoatletyki Majowe święto lekkoatletyki
Wśród naszych reprezentantów wyróżnić trzeba medalistów: Kamilę Łapczyńską (srebrny medal w biegu na 100m) oraz Konrada Wójcika i Bartka Kowalskiego (srebrny i brązowy medal w rzucie oszczepem). Bardzo dobre rezultaty uzyskali także: Maciek Chorbotowicz (IV m-ce w biegu na 1000m), Karolina Nieścior (awans do serii finałowej w rzucie oszczepem), Dawid Woźniak (awans do serii finałowej w skoku w dal) oraz Malwina Maliwiecka (IX m-ce w skoku w dal). Ambitnie wystartowali też: Maciek Buniewicz w biegu na 110m przez płotki i Krzysiek Zaprawa w biegu na 1000m. Sztafeta dziewcząt 4 x 100m, mimo wielu problemów zdrowotnych w sezonie zimowym, utrzymała wynik z jesieni. Wszyscy zawodnicy ukończyli swoje konkurencje i uzyskali wyniki, które dla jednych będą motywacją do treningów, dla innych pretekstem do refleksji nad swoim zaangażowaniem. Wszystkim dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a medalistom szczerze gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

< Poprzedni   Następny >
Imieniny
28 Czerwca 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Amos, Ireneusz,
Józef, Leon, Paweł,
Raissa, Zbrosław
Do końca roku zostało 187 dni.
W skrócie


Uwaga, nasi przyszli gimnazjaliści!

Poniżej zamieszczamy (do pobrania) pliki zawierające druki kart zapisu do naszego gimnazjum. Po pobraniu pliku należy wydrukować dokument, a następnie czytelnie wypełnić oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły. Dziękujemy!

karta zapisu w formacie pdf 

karta zapisu w formacie doc 


 

Gościmy
Aktualnie jest 58 gości online