header image
Strona domowa arrow Wydarzenia arrow Krajowe arrow Z wizytą w Szkołach Podstawowych
Z wizytą w Szkołach Podstawowych PDF Drukuj E-mail
sobota, 07 marzec 2015

Z wizytą u WAS

W dniach od 2 do 6 marca grupka naszych gimnazjalistów odwiedziła wszystkie szkoły podstawowe, które przynależną do Gminy Zgorzelec. Celem wizyty było przybliżenie oferty edukacyjnej naszego Gimnazjum oraz zachęcenie szóstoklasistów do tego, aby zdecydowali się być w niedalekiej przyszłości uczniami naszej szkoły.
Spotkanie przebiegało w niezwykle sympatycznej atmosferze i składało się z dwóch części - artystycznej oraz prezentacji multimedialnej.
  Z wizytą w Szkołach Podstawowych Z wizytą w Szkołach Podstawowych Z wizytą w Szkołach Podstawowych
                Z wizytą w Szkołach Podstawowych Z wizytą w Szkołach Podstawowych
                                                     Z wizytą w Szkołach Podstawowych
Częścią artystyczną był krótki skecz, przedstawiający ucznia naszej szkoły. Chłopiec wyjaśniał, jak wygląda jego zwykły dzień. Było przy tym mnóstwo śmiechu, gdyż w postać ucznia wcielały się aż dwie osoby - Michał jako głowa oraz Maja jako ręce.
Następnie gimnazjaliści przystąpili do prezentacji naszej placówki i jej wielu atrakcji. Dzieci były zaskoczone między innymi tym, że w Gimnazjum jest sauna, można zrobić sobie obiad, są nocki klasowe, turnieje w gry komputerowe oraz odbywają się częste wyjazdy do kina. Oczywiście jest to tylko namiastka tego, co szkoła oferuje.
Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na dzieci, które ciepło i serdecznie ugościły u siebie naszych gimnazjalistów
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
28 Czerwca 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Amos, Ireneusz,
Józef, Leon, Paweł,
Raissa, Zbrosław
Do końca roku zostało 187 dni.
W skrócie


Uwaga, nasi przyszli gimnazjaliści!

Poniżej zamieszczamy (do pobrania) pliki zawierające druki kart zapisu do naszego gimnazjum. Po pobraniu pliku należy wydrukować dokument, a następnie czytelnie wypełnić oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły. Dziękujemy!

karta zapisu w formacie pdf 

karta zapisu w formacie doc