header image
Strona domowa arrow Wydarzenia arrow Krajowe arrow Nocka 1c
Nocka 1c PDF Drukuj E-mail
niedziela, 23 listopad 2014

Noc w szkole klasy Ic – 21/22 XI 2014r.

Gimnazjum im. Sybiraków w Jerzmankach to nie tylko miejsce, w którym młodzież ma okazję zdobywać wiedzę, rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać talenty. Tak się składa, że szkoła od wielu lat daje uczniom możliwość wyśmienitej zabawy i spędzenia atrakcyjnie czasu zarówno za dnia, jak i w nocy.

 Nocka 1c Nocka 1c Nocka 1c Nocka 1c
                                  Nocka 1c Nocka 1c 
Dlatego też z 21 na 22 listopada 2014r. jedenaścioro uczniów klasy Ic pod opieką wychowawczyni pani Doroty Lipiak oraz pana Sylwestra Kotrysa miało okazję uczestniczyć w nocnych zajęciach integracyjnych. Trwały one od godziny 19.00 aż do 8.30!
Pod czujną opieką doświadczonych w takiego typu imprezach pedagogów młodzież miała okazję bliżej się poznać oraz przeżyć wiele miłych i zapadających w pamięć chwil. W ponad ośmiogodzinnym spotkaniu gimnazjaliści brali udział m.in. w robieniu pizzy (którą wszyscy ze smakiem zjedli), w podchodach, chowanego, w siatkówkę i wielu innych zabawach. Najmniej czasu było jednak na ...spanie.
Sennie i cicho zrobiło się dopiero o piątej nad ranem, gdzie, jak się okazało, została tylko godzina do pobudki. I choć przywitanie wschodu słońca nie było entuzjastyczne, to w oczach uczestników jawiły się radość i zadowolenie ze świetnie spędzonych wspólnie chwil.
Niewątpliwie noc w szkole była dla wszystkich niezwykłym przeżyciem.
Do zobaczenia następnym razem
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
28 Czerwca 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Amos, Ireneusz,
Józef, Leon, Paweł,
Raissa, Zbrosław
Do końca roku zostało 187 dni.
W skrócie


Uwaga, nasi przyszli gimnazjaliści!

Poniżej zamieszczamy (do pobrania) pliki zawierające druki kart zapisu do naszego gimnazjum. Po pobraniu pliku należy wydrukować dokument, a następnie czytelnie wypełnić oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły. Dziękujemy!

karta zapisu w formacie pdf 

karta zapisu w formacie doc