header image
Strona domowa arrow Wydarzenia arrow Krajowe arrow Nocka 2a
Nocka 2a PDF Drukuj E-mail
niedziela, 26 październik 2014

Noc w szkole wg klasy 2a (24-25 X 2014r.)

Jerzmańscy gimnazjaliści tak bardzo kochają swoją szkołę, że nawet nocami spędzają w niej czas. Nocowanie poszczególnych klas to już wieloletnia tradycja, jedynie pomysły na zagospodarowanie czasu wciąż się zmieniają.
Tym razem noc z piątku na sobotę należała do klasy 2a. Po przygotowaniu sali z materacami na wypadek, gdyby komuś przyszło do głowy spać, zamówiliśmy stertę pizz – każdemu wg ulubionego smaku. W trakcie oczekiwania zajmowaliśmy się grami umysłowo-zręcznościowymi, czytaliśmy książki oraz piekliśmy ciasto (którego niestety nie dało się zjeść). Niektórzy uprawiali pełzanie w kocach i śpiworach pomagając paniom sprzątającym we froterowaniu podłóg. Lśniły!!!
Po skonsumowaniu pizzy, na sali gimnastycznej odbyły się rozgrywki w p. siatkową i p. nożną, a potem "saunowanie". Niestety ta ostatnia przyjemność zakończyła się niespodziewanie i zbyt szybko, ale o tym nie możemy Wam powiedzieć
Po północy rozpoczęły się przygotowania do podchodów, które okazały się gwoździem programu. Najpierw jedna grupa z panią Justyną opracowała wymyślne zadania i ukryła się w… gabinecie angielskiego. Niestety problemy z liczeniem nakrętek zmyliły grupę poszukującą, która dopiero za trzecim podejściem wpadła na właściwy trop. Po zakończeniu grupa poszukiwawcza zapragnęła rewanżu, więc i Oni w towarzystwie pani Agnieszki zaplanowali trasę po szkole z zadaniami. Teraz poszło dużo szybciej, ale za to z efektami specjalnymi ???. Strach ma wielkie oczy, zwłaszcza nocą, przy zgaszonym świetle. Dobrze, że noc była piękna i gwiaździsta.
Po podchodach zalegliśmy na materacach, aby obejrzeć film. Okazał się jednak marnym dziełem, więc większość pochrapywała. Nie wiadomo kiedy nocka minęła i nastąpił brutalny czas pobudki i sprzątania. Na osłodę były pyszne tosty, w których specjalistką okazała się Julka. Mniam.
Oto niektóre opinie uczestników nocowania:
Nocka była bardzo ekscytująca. (Paulina)
Na nocce było super! Najbardziej podobała mi się zabawa w podchody i gra w p. nożną na sali. Mam nadzieję, że będzie więcej takich nocek w tym roku. (Ania)
Było wspaniale. Całą noc bawiliśmy się i wariowaliśmy. Najbardziej podobały mi się podchody. Chciałabym to powtórzyć. (Malwina)
(…) ta nocka była niezapomniana (…) (Marcelina)
Nasza nocka bardzo mi się podobała. Bawiliśmy się super. Najbardziej podobała mi się zabawa w podchody. Więcej takich nocek! (Ala)
Moim zdaniem nocka w szkole była ciekawa. Podobały mi się podchody i sport na sali, natomiast nie podobał mi się film. (Piotrek)
Nocka w szkole podobała mi się, było fajnie, oby było więcej takich nocowań. (Agata B.)
Najbardziej na nocce podobały mi się podchody i gry planszowe. (Agata Ś.
)
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
28 Czerwca 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Amos, Ireneusz,
Józef, Leon, Paweł,
Raissa, Zbrosław
Do końca roku zostało 187 dni.
W skrócie


Uwaga, nasi przyszli gimnazjaliści!

Poniżej zamieszczamy (do pobrania) pliki zawierające druki kart zapisu do naszego gimnazjum. Po pobraniu pliku należy wydrukować dokument, a następnie czytelnie wypełnić oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły. Dziękujemy!

karta zapisu w formacie pdf 

karta zapisu w formacie doc