header image
Strona domowa arrow Wydarzenia arrow Krajowe arrow Klasa IB w Wiosce Indiańskiej
Klasa IB w Wiosce Indiańskiej PDF Drukuj E-mail
wtorek, 24 czerwiec 2014

Klasa IB w Wiosce Indiańskiej

Uczniowie z klasy IB wraz ze swoimi wychowawcami (Pani Kasia Brazua i Pan Sylwester Kotrys) wybrali się do położonej w Trójcy Wioski Indiańskiej. Żeby wczuć się w odpowiedni klimat wycieczka była piesza- przodkowie tubylczych Amerykanów nie mieli przecież samochodów ani autobusów. Jednakże trasa, mająca raptem ok. 8 kilometrów, dla niektórych okazała się aż nadto męcząca. Natomiast pytanie "Daleko jeszcze?" pojawiało się co 5 minut Dojście uczestników na miejsce zajęło ponad godzinę!

WioskaWioska

WioskaWioska

WioskaW Wiosce Indiańskiej na strudzonych i wymęczonych wycieczkowiczów czekały takie atrakcje jak trampolina, pieczenie kiełbasek na ognisku oraz zobaczenie ciekawych indiańskich atrybutów, totemu i tipi. Jednak główną atrakcją okazało się strzelanie z łuku oraz z wiatrówki. Wszyscy chcieli sprawdzić czy mają sokole oko. Tylko niewielu udało się trafić w tarczę, zaś najlepszymi strzelcami były dziewczyny!
Jeśli coś jest przyjemne, to czas szybko mija. Dlatego też młodzi pasjonaci kultury Indian musieli niestety przed samym południem opuścić Wioskę.

< Poprzedni   Następny >
Imieniny
28 Czerwca 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Amos, Ireneusz,
Józef, Leon, Paweł,
Raissa, Zbrosław
Do końca roku zostało 187 dni.
W skrócie


Uwaga, nasi przyszli gimnazjaliści!

Poniżej zamieszczamy (do pobrania) pliki zawierające druki kart zapisu do naszego gimnazjum. Po pobraniu pliku należy wydrukować dokument, a następnie czytelnie wypełnić oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły. Dziękujemy!

karta zapisu w formacie pdf 

karta zapisu w formacie doc