header image
Strona domowa arrow Wydarzenia arrow Krajowe arrow Wycieczka w nagrodę
Wycieczka w nagrodę PDF Drukuj E-mail
piątek, 06 czerwiec 2014

Wycieczka w nagrodę!

Wycieczka w nagrodę!

Wycieczka w nagrodę! Wycieczka w nagrodę!Trzy uczennice naszej szkoły zdobyły czołowe miejsca w powiatowym konkursie plastycznym i fotograficznym „Nasze rośliny łąkowe” organizowanym przez TOPiK w Zgorzelcu. Alicja Jasińska z klasy 1a zajęła I m-ce w konkursie plastycznym (zachwycając komisję przepięknym akwarelowym „portretem” mniszka lekarskiego), a dziewczyny z klasy 2a: Weronika Brauza i Karolina Antonowicz zajęły II i III miejsce w konkursie fotograficznym (łapiąc obiektywem cudowne rośliny łąkowe). Wszystkie trzy, wraz z opiekunem, p. Agnieszką Celuch, pojechały w środę w ramach nagrody na wycieczkę do rezerwatu przyrody Góra Miłek koło Wojcieszowa (za Jelenią Górą). Po niezłej wspinaczce tarasowymi ścieżkami po dolomitowych skałkach można było podziwiać (szumnie brzmi, bo to bardzo niewielkie i skromnie wyglądające okazy) storczyki w naturze. Nie mają one nic wspólnego z tymi w doniczkach, które pięknie kwitną, ale za to są naturalne i rzadkie w Polsce. A więc dostąpiłyśmy zaszczytu!
Z sukcesów dziewczyn jesteśmy dumni i życzymy im rozwijania talentów w przyszłości.
PS 1. Na wycieczce spotkałyśmy naszą absolwentkę, Patrycję Kuczyńską, która od gimnazjum kontynuuje swoją przygodę fotograficzną z przyrodą (jako nasza uczennica zajmowała czołowe miejsca, w zeszłym roku, już jako absolwentka wygrała, a w tym roku zajęła II miejsce). Bardzo się cieszymy, gratulujemy i innym wskazujemy drogę, że warto mieć pasje i je rozwijać!!!
PS 2. Corocznie TOPiK wydaje kalendarze z nagrodzonymi pracami, więc liczymy, że w naszej szkole pojawią się takie z pracami Ali, Weroniki i Karoliny i będziemy mogli je podziwiać.

< Poprzedni   Następny >
Imieniny
28 Czerwca 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Amos, Ireneusz,
Józef, Leon, Paweł,
Raissa, Zbrosław
Do końca roku zostało 187 dni.
W skrócie


Uwaga, nasi przyszli gimnazjaliści!

Poniżej zamieszczamy (do pobrania) pliki zawierające druki kart zapisu do naszego gimnazjum. Po pobraniu pliku należy wydrukować dokument, a następnie czytelnie wypełnić oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły. Dziękujemy!

karta zapisu w formacie pdf 

karta zapisu w formacie doc